Для нас важливо зробити красу доступною для людей!
Додайте товари до списку бажань
0
Додайте товари до кошика

Відгуки

5.0
97 відгуків
Сортування:
Чудовий магазин! Вперше за тривалий час захотілось залишити відгук, та ще і позитивний. Привітні продавці, щедрі подарунки до основного замовлення, лояльність! Вдячна. Буду повертатись знову і знову 🩷🌸
Відповісти
Ні один корейський сайт не підбере вам засіб саме по вашій конкретній потребі, ні в одного сайту ви не зможете спитати поради і ніхто вам там не розпише схему догляду на різні сезони саме під ваш тип шкіри та проблему. Я рік уже з цим магазином, маю дуже примхливу шкіру з акне 43+. І кожна покупка зроблена тут - це завжди цікаві сильні дієві кваліфіковано підібрані засоби. Часом вже хочеться щось купити хоча б заради спілкування з власницею магазину і взнати, ну які ж там новинки з‘явились в асортименті😌🫶
Відповісти
Щиро вдячна,чудовий магазин і дуже приємні ціни,найнижча наприклад на позицію яку я обрала між іншими сайтами,ще й відправили зручною для мене почтою,і подаруночок поставили йукерку,що вказує про дбайливість до клієнтів РЕКОМЕНДУЮ ОДНОЗНАЧНО
Відповісти
Частий покупець в цьому магазині. Завжди відправляють вчасно і якісний товар. Також можуть порекомендувати відштовхуючись від вашого запиту.
Відповісти
Я, як людина, яка постійно задає купу питань і якій завжди щось треба, дуже вдячна за такий щирий сервіс та всі консультації, які надаються власницею магазину! Ну і так, вже всі ці баночки стали антистрес терапією без якої не обходиться ні один день. І окрема подяка за тестери та подарунки до замовлень, це дає можливість додати в свій догляд цікаві корисні позиції, і водночас зрозуміти що підходить твоїй чутливій шкірі, а що ні.
Відповісти
Дуже задоволена своїм замовленням ❤️
Посилка прийшла швидко, все було гарно запаковано. Приємно здивувала велика кількість подарунків — це дуже мило і відчувається турбота про клієнта 🥰

Окремо хочу відзначити, що ще отримала знижку 5% та безкоштовну доставку — це взагалі супер приємний бонус 🙌

Сервіс на високому рівні — видно, що команда дійсно старається. Замовлення обробили швидко, все чітко і без проблем.

Залишились тільки приємні враження, із задоволенням замовлятиму ще і рекомендую іншим 💖
Відповісти
Також окремо хочу відзначити, що це єдиний сайт, де я змогла знайти всю потрібну мені косметику в одному місці і щоб усе було в наявності. На інших сайтах завжди чогось одного не вистачало — це дуже зручно 🙌
Відповісти
Дуже задоволена цим сайтом косметики! Замовлення завжди обробляються швидко, і ще й доставка безкоштовна при замовлені на 2500 грн. Особливо подобається сервіс, завжди можна отримати поради щодо вибору засобів, реально допомагають підібрати те, що потрібно.
При отриманні замовлення є приємні подарунки, це завжди додає гарного настрою. А ще мені пощастило навіть виграти подарунок, який розігрувався, що було дуже приємно 😊
Загалом сервіс на високому рівні, відчувається турбота про клієнта. Однозначно рекомендую!
Відповісти
Швидке надсилання замовлення і купа подарунків . Замовляла улюблений Anillo ,дорожній набір . Гелі для тіла та шампуні цього бренду мають неперевершені запахи і приємну м'яку дію. Сподобалась і ензимна пудра для вмивання .Спробувала вперше. Маску для шкіри голови продавець додав як подарунок. Маска гарна,приємно охолоджує і очищає шкіру голови. Буду замовляти. І ще купу пробничків серед яких сподобався крем з бамбуком і сироватка для зменшення пор. Дякую . Приємно здивували
Відповісти
Мій улюблений сайт доглядовоі косметики. Цінно те, що завжди отримую розгорнуту консультацію стосовно кожного засобу, різні варіанти на мій запит, підбірки орієнтовно на кожного клієнта. Відправка зазвичай в день замовлення або на наступний день. До Кожного замовлення подарунки пробники , цукерка до кави). Дякую за Вашу роботу. Процвітання Вашій справі!
Відповісти
Замовляю косметику в цьому магазинчику вже понад 2роки ,отримую тільки приємні емоції і від покупки,і від комунікації з дівчатами, і від якості обраних продуктів! Окрема подяка за індивідуальний підбір косметики❤️швидку доставку та програму лояльності.❤️❤️❤️
Відповісти
Обожнюю шопінг в цьому магазині. Дуже приносить задоволення саме процес підбору доглядових засобів. Хочеться все і постійно))). Але дякуючи власниця магазину Олесі - до мого кошика потрапляють тільки потрібні моїй шкірі та волоссю засоби! Бренд CU Skin тепер моя ❤️❤️❤️
Відповісти
На протязі року користуюся послугами цього магазину. Приємно задоволена підходом персоналу до підбору продукції. Тут підбирають позиції,які підходять до типу шкіри,бюджету. Продавці завжди ввічливі, кваліфіковані. І ще й подарунками тішать. Вдячна за вашу працю!!!
Відповісти
Хочу поділитися своїм враженням про цю косметику 💖
Я приємно здивована якістю: текстура дуже ніжна, легко наноситься та чудово вбирається. Після використання шкіра виглядає свіжою, доглянутою і зволоженою. Особливо сподобалося, що засоби не викликають подразнень і мають приємний, ненав’язливий аромат.
Користуюся не довго, а реальний результат помітний після кількох застосувань — шкіра стала більш гладкою та сяючою. Це саме той випадок, коли косметика не просто гарно виглядає, а й дійсно працює.
Однозначно рекомендую всім, хто шукає якісний догляд для себе 💕
Відповісти
Я дуже задоволена в першу чергу професійним підходом, коли тобі не просто продають, а досконало вивчають твій запит, розбираючи всі нюанси, а потім пропонують декілька варіантів. Ну і звичайно якість товару: спф мега крутий, також віковий крем для обличчя, сироватка, ензимна пудра, термозахист для волосся - якість всього чудова. До замовлення додають купу пробників, серед яких дійсно модна обрати щось нове і корисне. Доставка швидка , та що ще - все ідеально! Так що я з вами і це тільки початок 🫶
Відповісти
Найкращий з усіх магазинів!!! 😍Швидка доставка і безкоштовно підібрали догляд, за що дуже дякую!! Всім раджу👍🏼
Відповісти
Дуже гарний магазин косметики, все підбирають гарно, ввічливий продавець!!! Стан шкіри покращився
Дякую за роботу
Відповісти
Найкращий магазин косметики. Вже більше 2 років стабільно купую свою косметику в цих дівчат. Якісний товар, швидке та чудове обслуговування, завжди проконсультують і допоможуть підібрати все. Задоволена сервісом на 100 відсотків. Рекомендую⭐⭐⭐⭐⭐
Відповісти
Косметика підібрана дуже якісно, спілкування дуже приємне,
Доступно та чітко все роз'яснено.
Рекомендую усім 💖
Відповісти
Дуже задоволена покупками в цьому інтернет магазині. Завжди швидко ідуть відправки! Косметика відмінної якості. Спробуйте, і будите знову повертатися❤️
Відповісти
Показати ще 20 відгуків